|
|
| Tên thương hiệu: | FUTURE |
| Số mẫu: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 bộ |
| giá bán: | có thể đàm phán |
| Chi tiết bao bì: | thùng carton |
| Điều khoản thanh toán: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |
|
| Tên thương hiệu: | FUTURE |
| Số mẫu: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 bộ |
| giá bán: | có thể đàm phán |
| Chi tiết bao bì: | thùng carton |
| Điều khoản thanh toán: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Component | Specification |
|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate, both sides clear lacquered, with down dimples |
| Outer Gasket | Custom configuration |
| Inner Gasket | Butyl |
| Stem | Single orifice, 1 × 0.51 mm (natural) |
| Spring | Stainless steel |
| Housing | Tail orifice diameter 2 × 0.33 mm (orange) |
| Dip Tube | Standard, natural color |